Novadan Nedir ?

Novadan Nedir ?

Nova, eczacılar için nasıl daha fazla katkı sağlayabiliriz fikrinden filizlenen, 1 artı her şey mottosuyla büyüyen eczacılara özel dijital bir iş ortaklığı platformdur.

NOVA, Türkiye’de, eczanelerin gelişimine aracı olurken, eczacıların da ticaretlerini geliştirmelerini ve hali hazırda var olan sorunlarının çözmek çabasıyla yola çıkan iş ortaklarının bir araya geldiği bir eğitim ve ticaret platformdur.

Kimler Novaya Üye Olabilir?

Nova’ya, tüm serbest eczacılar üye olabilir ve NOVA’YI hiçbir üyelik ücreti olmadan kullanabilir. Bu nedenle NOVA’YA kaydolurken, eczacılarımız GLN numaraları, kayıtlı mail adresleri ve seçtikleri kullanıcı adlarıyla kayıt olabilmektedir. Daha sonrasında platformda alışveriş yapmaya eğitim almaya puana kazanmaya başlayabilirler.

Novadan.com.tr ye Nasıl Üye Olabilirim?

Novadan.com.tr giriş yaptığınızda sol tarafta bulunan “ NOVA’YA KATIL”  butonuna tıklanarak açılan sayfada GLN numaranızı yazıp “KAYIT OL” butonunu tıkladıktan sonra İTS’ ye kayıtlı mail adresinize gönderilen doğrulama linkine tıklayarak, kullanıcı adı ve şifrenizi seçip NOVA’YI kullanmaya başlayabilirsiniz.

İTS’ de kayıtlı postanızın değişmesi veya erişiminizde sorun olması durumunda canlı destek bölümünden, bizimle iletişime geçerek mailinizi güncelleyebilir ve kaydınızı tamamlayabilirisiniz.

Aktivasyon e-postasının elinize ulaşmaması durumunda canlı destek bölümümüzden bize ulaşarak kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

NOVA’NIN AVANTAJLARI NELER ?  NEDEN NOVAYA KATILMALIYIM ?

Nova, sektördeki iyi uygulamaları geliştirip kendi fikirlerini de ortaya koyarak ve bunun sonucunda, Eczacıların, sorunlarını çözmek, eczane ve eczacıların gelişimine katkıda bulunmak için bir araya gelmiş iş ortaklarının bulunduğu bir platformdur.

Eczane ve eczacının tek ihtiyacı ucuz fiyat değildir düşüncesi, NOVA’YI aynı zamanda eczane ve eczacıların kendilerini geliştirebilecekleri bir eğitim platformu, takas sistemiyle eczacıların, ellerindeki sorunlu olabilecek ürünleri meslektaşlarıyla değiştirerek karşılıklı olarak stok problemlerini aştıkları bir takas platformu ve puan sistemiyle ticaretlerini yaparken ekstra avantajlar yakalayabilecekleri ve ücretsiz eğitim alabilecekleri bir platform halinde doğmasını sağlamıştır.

Bunun yanında Nova Çoklu arama ile eczacılarımıza uygun fiyata ürünleri bulurken daha fazla kargo ücreti ödemesini azaltmayı ve siparişleri kolayca takip edebilmesini sağlamayı amaçlamıştır.

Bu özellikler novanın sadece doğuşuyla birlikte sunduğu avantajlardır. Nova, halen daha geliştirdiği ve olgunlaştırdığı fikirlerini ve avantajlarını, büyüyen ailesiyle paylaşmaktan onur duyacaktır.

Eczacılık mesleğine değer katmayı amaçlayan iş ortaklarının bir arada olduğu, gelişimin vücut bulduğu NOVA’YA HOŞ GELDİNİZ.

Bu yardımcı oldu mu?

4 / 0