Novacent

Novadan da Alışveriş Yaptıkça Kazandıran Yepyeni Bir Dönem Başlıyor …

Novadan dan sektöre bir ilk daha, Novacent ile Novadan.com.tr de kazandıran dönem başladı.
Novacent ile hem alırken hem de satarken kazanmanın keyfini çıkarın. Üstelik zaman sınırı olmadan.
Novada yaptığınız her alışveriş için Novacent kazanırken, kazandığınız Novacentler ile Novacent kategorisinde bulunan ürünleri ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.
Üstelik Siparişiniz iptal olsa bile Novacent kazanmaya devam edeceksiniz.

Nasıl Novacent Kazanılır ?

  • Her yapılan alışveriş için sipariş tutarı oranında, hem alıcı hem de satıcı üyelerimizin hesabına, sipariş tamamladığı anda Novacentleri tanımlanır.
  • Siparişin iptal olması durumunda, alıcı üyemizin kazanacağı Novacent, satıcı üyenin hesabından azaltılarak alıcı üyenin hesabına aktarılacaktır. Bu sayede, sipariş iptal olsa bile alıcılarımız Novacent kazanarak ücretsiz alışverişe daha da yaklaşırken, satıcı üyelerimizde karşılayamadıkları siparişler için alıcı üyelere Novacent veriyor.

Novacentlerimi Nerede Görebilirim ?

Novacentlerinizi, profilim bölümünde yer alan sol alanda kullanıcı adınızın altında veya Dashboard alanında ki Genel Bilgiler bölümünde görebilirsiniz.

Novacentlerimi Nasıl Kullanabilirim ?

Kazandığınız Novacentleri, Kategori menüsündeki Novacent kategorisinde bulunan ürünlerden puanlarınıza uygun olan ürününü sepetinize attıktan sonra sepetinize giderek Novacent sepetinizden siparişinizi tamamlayabilir, ücretsiz alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu yardımcı oldu mu?

5 / 2